Kitap Arşivi – 40.000 İçerik

İçerisinde bulunduğumuz karantina günlerinde kitap satışlarında ciddi bir artış yaşanmış ve insanların okumaya olan ilgileri gözle görülür bir şekilde artmıştır. Gerek evden çalışarak, trafikten ve gereksiz koşuşturmacalardan arta kalan vaktimizi kaliteli geçirebilmek, gerek ise üzücü bir şekilde işsiz ve okulsuz kalıp nakte çeviremediğimiz vaktimizi verimli geçirebilmek adına online kitap siparişleri veriyoruz.

Bir de internette, “ne kadar etik bulmasam da”, paylaşılan bir takım kütüphaneler var ve bunlar gerek eğitim amaçlı yazılı ve video içerikler, gerek klasik kitaplar, gerek sahaflarda dahi bulunması zor kitapların taramaları ve ücretsiz yayınlar olmak üzere derleniyor. Bu bağlantıda olduğu gibi kendi bulut hesaplarımdan birine taşıdığım hazır kütüphanelerden birini paylaşacağım. Bu kitap arşivinde bazı ders kitapları, siyaset, tarih, felsefe, mühendislik, edebiyat alanlarında yazılmış kitaplar ve gazete manşetleri gibi içerikler bulunmaktadır.

Kitaplar alfabetik olarak sıralanmış ve derlemesi kesinlikle tarafımdan yapılmamış olup içinde kalite durumu farklı içerikler bulunmaktadır. Format olarak .doc, .pdf, .jpeg ve .mobi, .pub formatlarını içermektedir. Bu formatlardan .mobi ve .pub formatlı dosyaları açabilmek için e-book uygulamaları aratılarak bulunabilir.

Arşivde bulunan kitaplardan rahatsız edici olanları, ve telif hakkı ihlali yaptığını düşündüğünüz kitapları [email protected] adresine mail atarak bildirebilirsiniz. İyi okumalar.

Arşiv içerisinde 40.000’e yakın kitap bulunmaktadır.

 

 

Kütüphaneye Erişim

 

 

Bir Görüş Bildirin;